One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson

results

The Last Match

squad

The First Team

Tim Eisenberg
Allrounder
15
Andreas Lorenz
Allrounder
13
Jose Garcia
Allrounder
14
Elias Schöniger
Allrounder
11
Dennis Scholl
Allrounder
10
Nico Schoppe
Allrounder
8
Tobias Hahn
Centerverteidiger
7
Norbert Duch
Centerverteidiger
table

Premier League

Pos.ClubSUNTGTPkte
1SV Cannstatt131228113427
2WSV Ludwigshafen131222315227
3SG München130320513526
4SV Nürnberg72715016716
5Wasserfreunde Fulda62817917214
6EFSC Frankfurt62817719414