One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson

results

The Last Match

squad

The First Team

6
Patrice Hütt
Allrounder
18
Mikhailo Taran
Allrounder
Tim Eisenberg
Allrounder
15
Andreas Lorenz
Allrounder
13
Jose Garcia
Allrounder
14
Elias Schöniger
Allrounder
table

Premier League

Pos.ClubSUNTGTPkte
1SC Neustadt10001757120
2SV Cannstatt9011765818
3SV Weiden 192180317311416
4SV Nürnberg52412211312
5WSV Ludwigshafen60513616112
6VfB Friedberg316781137